ثبت نام در صف انتظار درمانگاه های غدد ، ریه و روماتولوژِی

ثبت نام در صف انتظار درمانگاه های غدد ، ریه و روماتولوژِی

1 دیدگاه 15 دی 1398 چاپ خبر بازدید: 1664
ثبت نام در صف انتظار درمانگاه های غدد ، ریه و روماتولوژِی
ثبت نام در صف انتظار درمانگاه های غدد ، ریه و روماتولوژِی

“سامانه نوبت دهی به نوبه”

 

مربوط به کلینیک درمانی ویژه سنندجاطلاعیه مهم در خصوص درمانگاه های فوق تخصصی غدد ، روماتولوژی و ریه

احتراماً به اطلاع مراجعین محترم می رساند دانشگاه علوم پزشکی کردستان طی چند روز آینده اقدام به ایجاد صف انتظار ، جهت افرادی که موفق به دریافت نوبت از درمانگاه های فوق تخصصی غدد ، روماتولوژی و ریه نشده اند، می نماید.

در صورتی که تمایل به ثبت نام در صف انتظار را دارید ، نکات زیر را  مد نظر داشته باشید:

  1. در هر نوبت شیفت پزشکان بخشی از سهمیه ویزیت به افراد منتظر در صف نوبت تعلق می گیرد.
  1. ثبت نام براساس استعلام آنلاین کدملی انجام گرفته و امکان تغییر نام و مشخصات و یا جایگزینی ، بعد از ثبت در صف وجود ندارد. ضمنا برای تکمیل ثبت نام لازم است که کد تائیدی که در حین ثبت نام به شماره موبایل شما ارسال می شود را جهت تکمیل فرم ، درج نمائید .
  1. کد ملی و شماره موبایل ثبت شده انحصاری بوده و بنابراین ثبت بیش از یک نوبت با یک کد ملی یا شماره همراه تکراری امکان پذیر نمی باشد .
  1. ۴۸ ساعت قبل از فرا رسیدن نوبت به فرد منتظر در صف ، پیغامی مبنی بر تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت الکترونیکی مبلغ ویزیت به شماره همراه اعلام شده از طرف متقاضی نوبت ارسال می گردد.در صورتیکه ظرف مدت ۱۲ ساعت عملیات پرداخت انجام نشود، فرد از صف حذف و نفر بعدی جایگزین می گردد.
  1. ثبت نام در صف انتظار شامل هیچ گونه هزینه ای نبوده و مراجعه کننده ۴۸ ساعت قبل از فرارسیدن نوبت صرفاً مبلغ ویزیت را پرداخت می نماید.
  1. با توجه به اینکه صف انتظار دارای محدودیت در ظرفیت نمی باشد می توان با هر وسیله ای  ( تبلت ، موبایل ، رایانه و …) و با هر سرعتی از اینترنت و در هر ساعت از شبانه روز نسبت به ثبت نوبت اقدام نمود. لذا تا حد امکان به جهت عدم پرداخت هزینه اضافی از اینترنت خانگی و یا شخصی استفاده نمائید .

در صورتی که تمایل به ثبت نام در صف انتظار را دارید، بر روی این متن کلیک کنید